Akademia z okazji 60 Rocznicy Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 k. [składana] Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w Elblągu
  • Front Jedności Narodu w Elblągu
  • Obchody i uroczystości
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
Data dodania: 13.06.2017

Wojewódzki Komitet Frontu Jedności Narodu w Elblągu oraz Wojewódzki Zarząd Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w Elblągu zapraszają 5. listopada 1977 r. o godz. 17 do Teatru Dramatycznego w Elblągu na akademię z okazji 60 rocznicy Rewolucji Październikowej. W programie przewidziano referat okolicznościowy oraz koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca z Kaliningradu oraz aktorów Teatru Dramatycznego w Elblągu. Zaproszenie imienne dla Pani Alicji Bednarczuk.